Search
Close this search box.

ما قدم اول را برداشتیم!

کارگروه پر تلاش دانش آموزی هفته کوچینگ ایران در روز های سه شنبه و چهارشنبه کارگاه آشنایی با کوچینگ را برای بالغ بر 200 دانش آموز کشور برگزار کرده و خواهند کرد.
در این کارگاه دانش آموزان به همراه والدین حاضر بودند و با اصول اولیه کوچینگ و تاثیر آن روی جنبه های مختلف زندگی آشنا شدند. در هر کارگاه فرصت کافی برای دانش آموزان فراهم شد تا در یک کوچینگ گروهی شرکت کنند و به صورت عملی با این فرایند آشنا شوند. در انتها هم جلسه بازخورد و بهبود فرایند توسط تیم برگزار شد.🌿
در این جلسه اعضا کارگروه دانش آموزی به همراه کوچ های داوطلب (که در حوزه مدارس فعالیت داشتند ) حضور داشتند و بازخورد ها نشان میدهد که مورد علاقه و توجه دانش آموزان، اولیا و مدیران مدارس و آموزش و پرورش قرار گرفته است. در تیم دانش آموزی هفته کوچینگ ایران از اجرای این فرایند ها خواهیم آموخت تا دقیق تر و موثر تر به توسعه فرهنگ کوچینگ در جامعه بپردازیم.

خوشحالیم که در این مسیر همراه هستید.🌟


تیم رویداد هفته کوچینگ ایران


پشتیبانی دبیر خانه


پیج اینستاگرام


سایت هفته کوچینگ ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفته کوچینگ

ایران، همگام با سایر کشورها هفته بین‌المللی کوچینگ سال ۲۰۲۳ را برای جشن گرفتن قدرت و تأثیر کوچینگ حرفه‌ای برگزار کرد.

در بطن رویداد امسال کوشیدیم تا با تعهد و بدون تعصب، روی توانمندی های خود تمرکز کنیم و به یاد داشته باشیم همه ما این قدرت را داریم که قابلیت‌هایمان را در زندگی شخصی و حرفه‌ای، به حداکثر برسانیم.

شبکه های اجتماعی ما: