آزمون صلاحیت ها

از هم اکنون میتوانید برای تقویت بنیه علمی و تئوریک کوچینگ در آزمون تمرینی صلاحیت های کوچینگ شرکت کنید!

با کوچ های ایران بیشتر آشنا شوید

در صفحه کوچ ها میتوانید نام اعضا هفته کوچینگ ایران را که به عنوان داوطلب و شرکت کننده از تهران و سایر شهرها در این رویداد همکاری داشتند مشاهده کرده و با فعالیت های آنها آشنا شوید

ثبت نام داوطلبان

شمارش معکوس برای هفته کوچینگ ایران سال 1403 آغاز شد

هفته کوچینگ ایران 1403 با پیام

هم آوا، هم گرا، هم افزا !

ایران، همگام با سایر کشورها، هفته بین‌المللی کوچینگ سال 1403 را برای جشن گرفتن قدرت و تأثیر کوچینگ حرفه‌ای برگزار خواهد کرد. در سال 1402 با شعار کاوشگر توانمندی های خود باش کوشیدیم تا با تعهد و بدون تعصب، روی توانمندی های خود تمرکز کنیم و به یاد داشته باشیم همه ما این قدرت را داریم که قابلیت‌هایمان را در زندگی شخصی و حرفه‌ای، به حداکثر برسانیم.

در سال 1403 با کوله باری آکنده از شناخت و امید باز هم میکوشیم که هم آوا ، هم گرا و هم افزا باشیم تا در نهایت همسویی و هم نوایی در راستای خلق جامعه ای پر امید و توانمند بکوشیم. 

امیدواریم با ما همراه باشید

کلمات مشترک

کلمات مشترکی به ما کمک خواهند کرد تا این فضا را بهتر بشناسیم.
کوچینگ (Coaching)

ملاقات‌هایی بین کوچ و مراجع است که در آن با همراهی هم، مراجع خود را آنگونه که هست شناخته و توانایی‌های خود را برای تحول در زندگی فعال می‌کند.

ارتباطی است صمیمانه و برابر، از جنس گفتن و گوش سپردن، که اصول اخلاقی، به‌ویژه رازداری و حفظ حریم امنیت از آن محافظت می‌کند و با کنجکاوی و تأمل و تعالی‌جویی به بلوغ می‌رسد. نگاهی رو به آینده، با باور مشترک بر توانایی مراجع، کوچ و فرایند کوچینگ و استوار بر اصل شفافیت.

کوچ (Coach)

کوچ همراهی است همدل در مسیر تحول مراجع که وظیفهٔ آیینه‌ را بر عهده می‌گیرد، تا انعکاسی خالص از کلام او باشد، برای دیدن آنچه به تنهایی آسان نیست. هر آنچه از جنس احساس و فکر و باور و عادت و ارزش باشد. همراهی که نه برای آموزش به شما آمده، نه ادعای درمانگری دارد، نه تجربهٔ زیستهٔ خود را به شما هدیه می‌کند تا آن را به کار بندید. همراهی که فعالانه گوش می‌دهد و پیش‌داوری یا قضاوت را از این ارتباط دور نگه می‌دارد. پا به پای شما است در مسیر کشف و آگاهی و جان بخشیدن به اهداف.

مراجع (Client)

مُراجع فردی است که از خدمات یک کوچ بهره می‌گیرد. او پیش از هر چیز یک انسان است، پس ارزش‌ها، باورها، اهداف، استعدادها و توانمندی‌هایی دارد که بسیار محتمل است در مسیر تحقق آن‌ها محدودیت‌ها، لغزش‌ها، احساسات، افکار و محدودکننده‌هایی وجود داشته باشد. مُراجع پا را از حریم منطقه آسایش خود بیرون نهاده، با شناختی تازه، تحول را تجربه کند. هر رسیدنی می‌تواند نقطه شروع رشدی دیگر باشد که تحقق آن فراتر رفتن از سقف شیشه‌ایِ بودن او است.

کوچینگ ایران و استانها

ایران تنها یک شهر نیست.

در ایران ، نبض کوچینگ  هر لحظه و در تمام استانها میزند.

خانواده کوچینگ ایران، برنامه‌های متنوعی را برای همایش اردیبهشت ماه 1403 در دست تدارک دارند تا ضمن اشاره به دستاوردها و چالش‌های جامعهٔ کوچینگ ایران، اهمیت بهره‌گیری از این خدمات را برای جامعه آشکار نمایند.

از طریق لینک زیر میتوانید به برنامه ها و ویدئو های ضبط شده این رویداد در سال 1402 دسترسی داشته باشید.

گفت‌وگوهای تخصصی

در روزهای هفته کوچینگ گفت‌وگوهای تخصصی در قالب پنل، وبینار و گفت و شنود زنده برگزار خواهد شد که عموم علاقمندان امکان دسترسی آنلاین به آن را خواهند داشت.

گردهمایی

در روزهای پنج‌شنبه و جمعه گردهمایی حضوری کوچ‌های ایران در تهران برگزار خواهد شد. فرصتی برای گفت‌و‌گوی رو در رو و اطلاع از تازه‌های جامعه کوچینگ ایران.

پخش آنلاین

بخش آنلاین این رویداد به صورت سراسری و بخش حضوری آن هم به صورت همزمان در ۶ استان کشور برگزار خواهد شد.

جلسات کوچینگ

علاقمندان به تجربهٔ کوچینگ می‌توانند در طول این هفته با ثبت درخواست خود در وب‌سایت هفته کوچینگ ایران، از خدمات کوچینگ تخصصی با شرایط ویژه بهره‌مند شوند.

ثبت نام برای حضور در برنامه های 1403

ثبت نام کوچ ها

 ثبت نام کوچ  داوطلب برای  ارائه خدمت به مردم

ثبت نام عموم مردم

ثبت نام  هموطنان  برای جلسات  آشنایی با کوچینگ

آزمون صلاحیت های کوچینگ

 آشنایی و درک عمیق از صلاحیت های کوچینگ یکی از مهم ترین زیر ساختهای ارائه خدمات حرفه ای توسط هر کوچ است. اما بدون شک به خاطر سپاری این موارد نیاز به تمرین و  ممارست دارد. تیم هفته کوچینگ ایران با شناسایی این نیاز در نظر دارد تا با ابزار زیر بتواند این چالش را مرتفع کند. شما میتوانید بارها و بارها این آزمون را تکرار کنید و هر بار دانش خود را محک بزنید تا به اندازه کافی همه صلاحیت ها را به خاطر بسپارید. 

بلاگ

آخرین اخبار و مقالات

حامیان رویداد 1403

در انتظار حامیان هستیم

اطلاعات تماس

در کنار شما هستیم...

تلفن

۰۹۱۰۰۰۴۶۳۷۰

پشتیبانی

ثبت نام کوچ

فرم ثبت نام کوچ های داوطلب ارائه خدمت

ثبت نام همگانی

ثبت نام  هموطنان  برای  آشنایی با کوچینگ

همکاری داوطلبانه

فرم ثبت نام برای حضور داوطلبانه در تیم رویداد