هفته کوچینگ ایران برگزار شد

ایران، همگام با سایر کشورها هفته بین‌المللی کوچینگ سال ۲۰۲۳ را برای جشن گرفتن قدرت و تأثیر کوچینگ حرفه‌ای برگزار کرد و دراین هفته بیش از 600 کوچ از سرتاسر کشور در مشارکت نزدیک این رویداد را خلق کردند. برای حضور در سایر رویداد ها لطفا از بخش ثبت نام در صفحه اصلی اقدام بفرمایید

گالری تصاویر هفته کوچینگ ایران

گالری عکس های هفته کوچینگ ایران راه اندازی شد! میتوانید از طریق این  صفحه خلاصه رویداد را مشاهده فرمایید

با کوچ های ایران بیشتر آشنا شوید

در صفحه کوچ ها میتوانید نام اعضا هفته کوچینگ ایران را که به عنوان داوطلب و شرکت کننده از تهران و سایر شهرها در این رویداد همکاری داشتند مشاهده کرده و با فعالیت های آنها آشنا شوید

وبینار ها از هم اکنون در دسترس است!

جهت مشاهده و دسترسی به لینک وبینار های هفته کوچینگ ایران کلیک کنید

ثبت نام برای رویداد های تابستان 1402

ثبت نام کوچ ها

 ثبت نام کوچ  داوطلب برای  ارائه خدمت به مردم

ثبت نام عموم مردم

ثبت نام  هموطنان  برای جلسات  آشنایی با کوچینگ

هجدهـم تا بیست و چهارم اردیبهشت ۱۴۰۲

کاوشگر توانمندی‌های خود باش!

ایران، همگام با سایر کشورها هفته بین‌المللی کوچینگ سال ۲۰۲۳ را برای جشن گرفتن قدرت و تأثیر کوچینگ حرفه‌ای برگزار کرد.

در بطن رویداد امسال کوشیدیم تا با تعهد و بدون تعصب، روی شعار «کاوشگر توانمندی‌های خود باش!» تمرکز کنیم و به یاد داشته باشیم همه ما این قدرت را داریم که قابلیت‌هایمان را در زندگی شخصی و حرفه‌ای، به حداکثر برسانیم.

هفته کوچینگ ایران

برنامه‌های رویداد

خانواده کوچینگ ایران برای بزرگداشت هفته کوچینگ در کنار هم برنامه‌های متنوعی تدارک دید تا ضمن اشاره به دستاوردها و چالش‌های جامعهٔ کوچینگ ایران، اهمیت بهره‌گیری از خدمات کوچینگ را برای جامعه آشکار نمایند.

گفت‌وگوهای تخصصی

در روزهای هفته کوچینگ گفت‌وگوهای تخصصی در قالب پنل، وبینار و گفت و شنود زنده برگزار خواهد شد که عموم علاقمندان امکان دسترسی آنلاین به آن را خواهند داشت.

گردهمایی

در روزهای پنج‌شنبه و جمعه گردهمایی حضوری کوچ‌های ایران در تهران برگزار خواهد شد. فرصتی برای گفت‌و‌گوی رو در رو و اطلاع از تازه‌های جامعه کوچینگ ایران.

پخش آنلاین

بخش آنلاین این رویداد به صورت سراسری و بخش حضوری آن هم به صورت همزمان در ۶ استان کشور برگزار خواهد شد.

جلسات کوچینگ

علاقمندان به تجربهٔ کوچینگ می‌توانند در طول این هفته با ثبت درخواست خود در وب‌سایت هفته کوچینگ ایران، از خدمات کوچینگ تخصصی با شرایط ویژه بهره‌مند شوند.

هفته کوچینگ ایران در استانها

ایران تنها یک شهر نیست.

در هفته کوچینگ ایران، نبض هر لحظه و در تمام استانها میزند.

هفته جهانی کوچینگ و ایران

هفته بین‌المللی کوچینگ در سال ۱۹۹۹ توسط جری اودلسون پیشنهاد شد تا بر اهمیت استفاده از خدمات یک کوچ صاحب صلاحیت و تأیید شده تأکید کرده، در طول این هفته، به تجلیل از پیشرفت‌های فرایند کوچینگ بپردازند. پیشینهٔ برگزاری رویداد هفته بین‌المللی کوچینگ در ایران نیز به سال‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲  و زیر نظر چپتر ایران باز می‌گردد که با برگزاری وبینارهای تخصصی به صورت آنلاین نسبت به تجلیل این هفته اقدام کرده‌است.

کلمات مشترک

کلمات مشترکی به ما کمک خواهند کرد تا این فضا را بهتر بشناسیم.
کوچینگ (Coaching)

ملاقات‌هایی بین کوچ و مراجع است که در آن با همراهی هم، مراجع خود را آنگونه که هست شناخته و توانایی‌های خود را برای تحول در زندگی فعال می‌کند.

ارتباطی است صمیمانه و برابر، از جنس گفتن و گوش سپردن، که اصول اخلاقی، به‌ویژه رازداری و حفظ حریم امنیت از آن محافظت می‌کند و با کنجکاوی و تأمل و تعالی‌جویی به بلوغ می‌رسد. نگاهی رو به آینده، با باور مشترک بر توانایی مراجع، کوچ و فرایند کوچینگ و استوار بر اصل شفافیت.

کوچ (Coach)

کوچ همراهی است همدل در مسیر تحول مراجع که وظیفهٔ آینه‌ را بر عهده می‌گیرد، تا انعکاسی خالص و دقیق از کلام  مراجع باشد، برای دیدن آنچه به تنهایی دیدن آن آسان نیست. هر آنچه از جنس احساس و فکر و باور و عادت و ارزش و عمل باشد. همراهی که نه برای آموزش به شما آمده، نه ادعای درمانگری دارد، نه تجربهٔ زیستهٔ خود را به شما هدیه می‌کند تا آن را به کار بندید. همراهی که نه بر کلام شما می‌افزاید نه آن را فرو می‌کاهد، فعالانه گوش می‌دهد و پیش‌داوری یا قضاوت را از این ارتباط دور نگه می‌دارد. پا به پای شما است در مسیر کشف و آگاهی و جان بخشیدن به اهداف.

مراجع (Client)

مُراجع فردی است که از خدمات یک کوچ بهره می‌گیرد. او پیش از هر چیز یک انسان است، پس ارزش‌ها، باورها، اهداف، استعدادها و توانمندی‌هایی دارد که بسیار محتمل است در مسیر تحقق آن‌ها محدودیت‌ها، لغزش‌ها، احساسات، افکار و محدودکننده‌هایی وجود داشته باشد. مُراجع با چشم‌اندازی از آیندهٔ مطلوب، تحول را برگزیده و می‌داند که دیر یا زود ممکن است پا را از حریم منطقه آسایش خود بیرون نهاده، با شناختی تازه، تحول را تجربه کند. هر رسیدنی می‌تواند نقطه شروع رشدی دیگر باشد که تحقق آن فراتر رفتن از سقف شیشه‌ایِ بودن او است.

حامیان رویداد

با ما بودند تا در کنار شما باشیم

بلاگ

آخرین اخبار و مقالات

از بزرگان ...

اطلاعات تماس

در کنار شما هستیم...

تلفن

۰۹۱۰۰۰۴۶۳۷۰

آدرس

تهران، چهار راه ولیعصر، ساختمان دکتر حسابی

ثبت نام کوچ

فرم ثبت نام کوچ های داوطلب ارائه خدمت

ثبت نام همگانی

ثبت نام  هموطنان  برای  آشنایی با کوچینگ

همکاری داوطلبانه

فرم ثبت نام برای حضور داوطلبانه در تیم رویداد